Roszczeniaze stosunku pracy - Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Roszczenia
ze stosunku pracy

Umowa o pracę stanowi najpopularniejszą i najbardziej pożądaną formę zatrudnienia. Pozostawanie w stosunku pracy gwarantuje szczególne uprawnienia dla pracownika oraz stanowi źródło licznych obowiązków dla pracodawcy. Przepisy prawa pracy stanowią o szczególnej ochronie stosunku pracy, mają chronić przez takimi zjawiskami jak dyskryminacja w zatrudnieniu oraz mobbing.

Coraz więcej osób ma świadomość tego, że nieznajomość prawa szkodzi i nie zwalnia z jego stosowania.

Posiadamy obszerne doświadczenie w sądowym oraz pozasądowym rozwiązywaniu sporów ze stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia. Służymy pomocą przy redagowaniu umów oraz w reprezentacji przed pracodawcą, pracownikiem lub przed sądem.

Pomagamy wypracować właściwą metodologię prowadzenia sprawy i skupić się na obronie interesów Klienta w sposób zmierzający do realizacji obranego celu w postępowaniu. Udzielamy wskazówek w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia do akt oraz pomagamy w przygotowaniu do rozprawy.

Każdy przypadek jest inny, dlatego indywidualnie dokonujemy doboru odpowiednich środków prawnych służących należytej obronie interesów konkretnego Klienta.

W celu zasięgnięcia porady prawnej, uzyskania pomocy w zainicjowaniu postępowania lub zlecenia reprezentacji profesjonalnemu adwokatowi w sprawie z zakresu prawa pracy, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią, mieszczącą się na terenie Gdańska Wrzeszcza.

DO GÓRY