O Kancelarii - Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

OBSŁUGA PRAWNA OSÓB FIZYCZNYCH, PRZEDSIĘBIORCÓW I SPÓŁEK

Kancelaria działa na rynku od kilku lat, zaś od lipca 2016 roku urzędujemy w nowej siedzibie w samym sercu Gdańska Wrzeszcza.

Prawnicy naszej kancelarii zapewniają pełną i kompleksową obsługę prawną. Młody, ambitny, a przy tym doświadczony zespół gwarantuje świeże, a przez to aktualne i nieszablonowe spojrzenie na problemy naszych Klientów.

Wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie naszych prawników zdobyte w Polsce oraz zagranicą ułatwia nam rzetelnie dokonywać oceny szans Klienta oraz doboru środków prawnych zapewniających możliwie najbardziej efektywną ochronę interesów prawnych z uwzględnieniem ograniczenia kosztów po stronie klienta do niezbędnego minimum.

Sukces zależy w dużej mierze od wyboru najbardziej odpowiedniego, a w konsekwencji najlepszego pełnomocnika. Dobry adwokat to taki, który zapewnia nie tylko rzetelną ocenę szans Klienta, ale przede wszystkim dba o rzeczowość przedstawianych argumentów i ich poziom merytoryczny, a także o bieżącą współpracę z Klientem.

Oferujemy najwyższy standard obsługi, stawiając szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego problemu zmierzające do kompleksowego przedstawienia środków prawnych dostępnych w danym przypadku. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnego zabezpieczenia ich interesów prawnych, regularnego informowania o postępach w prowadzonych sprawach oraz poszanowania praw i wolności naszych Mocodawców.

Kontakt

PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE ZAPYTANIEWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzi na zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adam Gautier z siedzibą al. Grunwaldzka 40/3 80-241 Gdańska.

DO GÓRY