Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Adam Gautier
Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

OBSŁUGA PRAWNA OSÓB FIZYCZNYCH, PRZEDSIĘBIORCÓW I SPÓŁEK

Kancelaria Adwokacka działa na rynku od kilku lat, a od lipca 2016 roku urzędujemy w nowej siedzibie w samym sercu Gdańska Wrzeszcza.

Kancelaria została stworzona z myślą o niesieniu pomocy w przypadkach trudnych i skomplikowanych, a wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie naszych prawników zdobyte w Polsce oraz za granicą ułatwia nam rzetelnie i szeroko dokonywać oceny szans powodzenia Klienta oraz dobór środków prawnych zapewniających możliwie najbardziej efektywną ochronę interesów prawnych, z jednoczesnym uwzględnieniem ograniczenia wszelkich ryzyk oraz niepotrzebnych kosztów po stronie Klienta.

Oferujemy najwyższy standard obsługi, kładąc szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego problemu. Stawiamy na regularny kontakt z Klientem, dlatego przed złożeniem pisma w sądzie oferujemy możliwość zapoznania się z jego treścią. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim Klientom rzetelnego zabezpieczenia ich interesów prawnych, regularnego informowania o postępach w prowadzonych sprawach oraz poszanowania ich praw i wolności.

Co nas wyróżnia ?

  • indywidualne podejście do każdej sprawy
  • młody i ambitny zespół, który nie boi się wyzwań
  • dbałość o kontakt i bieżącą współpracę z Klientem
  • nie oceniamy – pomagamy

Kontakt

PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE ZAPYTANIEWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzi na zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adam Gautier z siedzibą al. Grunwaldzka 40/3 80-241 Gdańska.

DO GÓRY

Chcesz skorzystać z telefonicznej porady prawnej?

Zamów rozmowę