Łączymy naukę z praktyką - Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Łączymy naukę z praktyką

Klienci indywidualni

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych. Udzielamy porad prawnych oraz zapewniamy profesjonalną i rzetelną reprezentację w procesach sądowych i innych postępowaniach w szczególności w sprawach takich jak:

Oferujemy rzetelną, drobiazgową i skuteczną pomoc prawną. Prawnicy naszej kancelarii posiadają bogate doświadczenie w reprezentacji procesowej oraz pozasądowej.

Jesteśmy po to, by pomóc Państwu w załatwieniu trudnych, czasochłonnych i często bolesnych spraw, jakimi są np. rozwód, przyznanie opieki nad dzieckiem, alimentów, sporów z pracodawcą lub zakładem ubezpieczeń, wszelkich spraw karnych, jak również uzyskania należnych świadczeń od zobowiązanych podmiotów.

Prowadzimy sprawy przed sądami polskimi, francuskimi oraz Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasbourgu, a także urzędami administracji publicznej, samorządowej, skarbowej, celnej, UOKiK, konserwatorem zabytków, itp. Nie boimy się wyzwań, a spieszymy z pomocą w ich realizacji.

Prawo dla biznesu

Kancelaria prowadzi stałą oraz doraźną obsługę prawną spółek, przedsiębiorców orazinstytucji publicznych. Nawiązaliśmy współpracę z takimi podmiotami jak: muzea,przedsiębiorstwa budowlane, deweloperzy, urzędy jednostek samorządu terytorialnego,artyści, kluby sportowe, organizacje samorządowe, stowarzyszenia, fundacje, szkoły,przedsiębiorstwa branży kosmetycznej, czy przedstawiciele mediów.

Oferujemy kompleksową obsługę prawną, w szczególności z zakresu:

Bieżącego doradztwa prawnego, w formie ustnej, telefonicznej, mailowej oraz pisemnej,

Sporządzania opinii prawnych,

tworzenia i opiniowania umów, regulaminów, statutów, regulaminów pracy i płacy, układówzbiorowych pracy,

reprezentacji przed organami państwa, w tym przed sądami,

uczestnictwa w spotkaniach biznesowych, w których niezbędna jest znajomość prawa.

Uczestniczymy w spotkaniach biznesowych, w których niezbędna jest znajomość prawa.

Dla przedsiębiorców oraz jednostek organizacyjnych korzystających z obsługi prawnej w sposób stały oferujemy preferencyjne, w tym ryczałtowe wynagrodzenie.

Zasięg terytorialny usług

Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na obszarze całej Polski oraz Francji.

Spotkania z klientami odbywają w siedzibie Kancelarii w Gdańsku, jednak pomoc prawna świadczona jest regularnie w miastach takich jak:

Gdańsk   Sopot   Gdynia   Warszawa   Tczew   Starogard Gdański   Kościerzyna Malbork   Wejherowo

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość spotkania z Klientem poza siedzibą Kancelarii, a także w innej miejscowości niż wskazano powyżej.

    Kontakt

    PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE ZAPYTANIE

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi wysłanego przeze mnie - za pośrednictwem formularza kontaktowego - zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zgłoszenia. Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Klauzuli informacyjnej.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Kancelarię Adwokacką Adam Gautier w Gdańsku informacji marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych dotyczących oferty Kancelarii, w tym zaproszeń na szkolenia, spotkania, webinary za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres e-mail. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez kontakt z Kancelarią.

    DO GÓRY