Sprawy karne - Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Sprawy karne

Reprezentacja w sprawach karnych stanowi szczególny przedmiot zainteresowania adwokatów działających w naszej Kancelarii. Obrona prowadzona przez adw. dr. Adama Gautier niejednokrotnie doprowadziła do uniewinnienia oskarżonego od popełnienia zarzucanego mu czynu.

Należy pamiętać, że efektywność obrony w sprawie karnej w znacznej mierze zależy od jak najwcześniejszego przystąpienia do niej profesjonalnego pełnomocnika.

Jak pomagamy?

– reprezentujemy interesy podejrzanego i oskarżonego, działając w charakterze obrońcy;

– występujemy przed sądami w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego lub oskarżyciela posiłkowego;

– dokładnie analizujemy stan sprawy, aby ocenić realne szanse na jej powodzenia,

– skupiamy się na obronie interesów Klienta, w tym celu pomagamy wypracować właściwą metodologię prowadzenia sprawy;

– dążymy do ujawnienia wszelkich istotnych okoliczności w sprawie, w szczególności tych, które przemawiają na korzyść naszego Klienta;

– udzielamy wskazówek w kompletowaniu niezbędnej w sprawie dokumentacji;

– pomagamy w przygotowaniu się do rozprawy;

– w przypadku gdy sprawstwo oskarżonego nie budzi wątpliwości dokładamy wszelkich starań, aby wymiar kary był współmierny do wagi popełnionego przestępstwa;

– w każdym przypadku, w którym przepisy prawa zezwalają staramy się doprowadzić do skorzystania z dobrodziejstwa odbywania kary w warunkach dozoru elektronicznego, orzeczenia kary z warunkowym zawieszeniem jej wykonania albo warunkowo umarzającego postępowanie karne.

Należy pamiętać, że żaden przypadek nie jest beznadziejny. W naszej Kancelarii dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić należytą obronę.

Nasza kancelaria prowadzi sprawy karne m.in. o naruszenie miru domowego, przywłaszczenie mienia, naruszenie nietykalności cielesnej, znęcanie się, zgwałcenie, uszczerbek na zdrowiu (lekki, średni), zniesławienie, oszustwo.

Pomoc świadczymy na terenie Trójmiasta, jednakże jesteśmy otwarci na podjęcie obrony także poza jego granicami.

W celu zasięgnięcia porady prawnej, uzyskania pomocy w zainicjowaniu postępowania albo podjęcia obrony w sprawie karnej zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

    Kontakt

    PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE ZAPYTANIE

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi wysłanego przeze mnie - za pośrednictwem formularza kontaktowego - zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zgłoszenia. Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Klauzuli informacyjnej.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Kancelarię Adwokacką Adam Gautier w Gdańsku informacji marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych dotyczących oferty Kancelarii, w tym zaproszeń na szkolenia, spotkania, webinary za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres e-mail. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez kontakt z Kancelarią.

    DO GÓRY