Zezwolenie na pobyt i prowadzenie działalności gospodarcze dla obcokrajowców Gdańsk, adwokat dla cudzoziemców Trójmiasto - Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Cudzoziemcy w tym zezwolenie na pobyt
oraz prowadzenie działalności gospodarczej

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej pozwoliło na znaczną swobodę przepływu osób i towarów przez nasz kraj i region. Województwo Pomorskie stało się m.in. przez to nie tylko znacznie bardziej atrakcyjnym obszarem do inwestycji zagranicznych, ale także miejscem o większej dostępności do zamieszkania, w tym dla obcokrajowców.

Oferujemy kompleksową obsługę prawną cudzoziemców zarówno w zakresie zezwoleń na pobyt czy prowadzenie działalności gospodarczej, ale nadto świadczymy pomoc w czynnościach związanych z rejestracją i bieżącą obsługą prawną spółki.

Kancelaria świadczy usługi nie tylko w języku polskim, ale także w języku angielskim, francuskim, czy niemieckim.

Posiadamy obszerne doświadczenie w prowadzeniu spraw cudzoziemców. Służymy pomocą przy redagowaniu umów, wniosków oraz pism oraz w reprezentacji przed organami administracji oraz sądami.

Pomagamy przeanalizować dostępne środki prawne i podjąć stosowne kroki zmierzające do realizacji obranego celu w postępowaniu. Udzielamy wskazówek w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia do akt oraz pomagamy w przygotowaniu do rozprawy lub czynności urzędowych.

Każdy przypadek jest inny, dlatego indywidualnie dokonujemy doboru odpowiednich środków prawnych służących należytej obronie interesów konkretnego Klienta.

W celu zasięgnięcia porady prawnej, uzyskania pomocy w zainicjowaniu postępowania lub zlecenia reprezentacji adwokatowi w sprawie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią mieszczącą się w Gdańsku Wrzeszczu.

DO GÓRY