Zasięg - Adwokat, Prawnik i Kancelaria Prawna Gdynia Adam Gautier

Zasięg

Zasięg terytorialny usług

W przypadku spraw międzynarodowych istnieje możliwość reprezentacji przed sadami francuskimi.

Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na obszarze całej Polski oraz Francji. W szczególności w województwie pomorskim.

Spotkania z klientami odbywają w siedzibie Kancelarii w Gdańsku, jednak pomoc prawna świadczona jest regularnie w miastach takich jak:

GDAŃSK SOPOT GDYNIA WARSZAWA TCZEW STAROGARD GDAŃSKI KOŚCIERZYNA MALBORK WEJHEROWO KARTUZY KRAKÓW ŁÓDŹ WROCŁAW POZNAŃ SZCZECIN BYDGOSZCZ LUBLIN BIAŁYSTOK BYTÓW CHOJNICE KWIDZYN LĘBORK MALBORK NOWY DWÓR GDAŃSKI PUCK SŁUPSK SZTUM

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość spotkania z Klientem poza siedzibą Kancelarii, a także w innej miejscowości niż wskazano powyżej. W przypadku spraw międzynarodowych istnieje możliwość reprezentacji przed sądami francuskimi.

    Kontakt

    PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE ZAPYTANIE

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi wysłanego przeze mnie - za pośrednictwem formularza kontaktowego - zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zgłoszenia. Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Klauzuli informacyjnej.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Kancelarię Adwokacką Adam Gautier w Gdańsku informacji marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych dotyczących oferty Kancelarii, w tym zaproszeń na szkolenia, spotkania, webinary za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres e-mail. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez kontakt z Kancelarią.

    DO GÓRY